Nuda może dopaść człowieka w wielu aspektach życia, seks nie jest tutaj wyjątkiem. Brak dodatkowych bodźców, brak zmian, często prowadzi do monotonii i stagnacji. To właśnie z tego powodu, coraz więcej osób na całym świecie stara się urozmaicić swoje życie seksualne, stosując wszelakie akcesoria erotyczne.

Gadżety do krępowania i wiązania jako urozmaicenie seksu

Jedną z podstawowych grup produktów są wszelkie zabawki służące do unieruchamiania partnera. Mogą to być proste liny, lecz również całe uprzęże pozwalające unieruchomić drugą osobę w ściśle określonej pozycji. Wiele par stara się używać na przemian tego typu urządzeń, by każdy mógł być po drugiej stronie zabawy. Tego typu akcesoria świetnie sprawdzą się samodzielnie lub w połączeniu z dodatkowymi gadżetami.

Kneble i opaski na oczy

Można w ramach tej kategorii wydzielić mniejszą grupę gadżetów erotycznych jaką są wszelkie kneble, opaski na oczy czy chociażby maski. Tutaj głównym celem jest dodanie pikanterii, np. poprzez zaskakiwanie partnera z zawiązanymi oczami czy uniemożliwienie wydawania dźwięków przez knebel (pełny) lub zamknięcia ust (np. knebel w kształcie pierścienia).

Gadżety analne jako urozmaicenie seksu

Zdobywającym coraz większa popularność, mimo niesłabnącego tabu, jest stosowanie przez partnerów wszelakich zabawek analnych w czasie zbliżenia. W większości używa się prostych wtyczek analnych, wykonanych z metalu lub szkła. Mniej popularnymi rozwiązaniami ze względu na cenę są plugi elektrostymulacyjne lub z wibracjami – które mogą posiadać możliwość sterowania zdalnego pilotem. Na pólkach sklepowych znaleźć również można wszelkie korki i innego typu masażery analne w wersji dmuchanej, co pozwala na ich znaczne zwiększenie objętości w środku partnera, a na sterowanie tym przez drugą osobę.

Prezerwatywy specjalne jako urozmaicenie seksu

Rzadko braną pod uwagę kategorią produktów pozwalających walczyć z nudą w sypialni są wszelakie wzorzyste, kolorowe prezerwatywy które można nabyć w sklepach erotycznych. Występują w w kilku odmianach: kolorowe (w tym świecące w ciemności), ze wzorami (mogą to być np. postacie komiksowe) oraz z wypustkami. Ta ostatnia kategoria jest szczególnie ciekawa, poprzez zastosowanie np. miękkich wypustek w kształcie stożków na całej zewnętrznej powierzchni, dają całkowicie nowe odczucia partnerce w czasie stosunku.

Istnieje jeszcze wiele innych akcesoriów jak chociażby przedłużki penisa, strapon’y (dla obydwu stron) czy wszelkiej maści przebrania i odzież erotyczna. Każdy jest w stanie dobrać produkt dopasowany do swoich potrzeb. Czasami dobrym rozwiązaniem może być zakup wspólnie zabawek do sypialni, co jest szczególnie łatwo zrealizować w sklepach online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj