Seks jest ważnym aspektem każdego związku. Pozwala na bliskość nie tylko fizyczną, ale też emocjonalną. Co zrobić, by seks zawsze był udany i zadowalał oboje partnerów? Jak rozpalić faceta i sprawić mu największą przyjemność? Odpowiedzi na te pytania zależą od kilku najważniejszych kwestii.

Jak poznać, która strefa ciała mężczyzny należy do jego stref erogennych?

Panuje przekonanie, że mężczyznę można podniecić w dużo prostsze sposoby, niż kobietę. By tak się stało, należy przede wszystkim zwracać uwagę na to, jakie pieszczoty sprawiają partnerowi największą przyjemność.

Strefą erogenną może być niemal każda część ciała – uszy, uda, klatka piersiowa. Gra wstępna powinna rozpoczynać się od pieszczot tych części ciała, które są najwrażliwsze u partnera. Rosnące napięcie seksualne można stopniować, co pozwoli na budowanie go w sposób kontrolowany i pełen emocji, aż do całkowitego rozpalenia faceta.

Najlepsze sposoby na to, jak rozpalić faceta

U większości mężczyzn podniecenie rozpoczyna się w głowie. Mężczyźni reagują na bodźce wzrokowe dużo mocniej niż kobiety. Dobrym sposobem na wywołanie podniecenia seksualnego są więc różnorodne seksowne stroje i przebrania, które pomogą mu rozpalić wyobraźnie. Doskonale sprawdzi się też kusząca bielizna, którą będzie mógł samodzielnie zdjąć.

Podniecenie można osiągnąć poprzez zmysłowe pobudzanie stref erogennych, które u każdego mężczyzny mogą się nieco różnić. Warto próbować pieszczot nowych części ciała, by dowiedzieć się, co sprawia największą przyjemność. Miejsca szczególnie wrażliwe na dotyk, takie jak sutki, brzuch lub okolice penisa, można pobudzać zmysłowymi pocałunkami lub wodzeniem po nich językiem. Jeśli działania będą przynosić zamierzony efekt, łatwo można rozpoznać to po ciele partnera, dlatego ważna jest nieustanna obserwacja reakcji i zachowań. Najlepszym znakiem, że pieszczoty zaowocowały rozpaleniem faceta, jest erekcja.

Urozmaicenie relacji seksualnej – skuteczne metody na udany seks 

W większości długotrwałych relacji przychodzi moment, kiedy partner lub partnerka pragną urozmaicić swoje życie seksualne. Łamanie dotychczasowych schematów pozwala otworzyć się na nowe doznania, a dodatkowo zbliża do siebie partnerów.

Kluczem do udanego seksu jest słuchanie nie tylko swojego ciała, ale także ciała partnera. Warto próbować nowych pozycji seksualnych, które mogą dostarczać różnych, nieznanych dotąd doznań. Warto też urozmaicać miejsca seksu, jeśli dotychczas do zbliżenia dochodziło jedynie na łóżku. Miejsce powinno być przede wszystkim komfortowe, co pozwoli na całkowite skupienie się na sobie.

Sposobem na urozmaicenie seksu, jak również na dodatkowe rozpalenie faceta, jest wstawianie do sypialni lustra. Obserwacja swoich ciał poddanych namiętności z pewnością przyniesie dodatkowe doznania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj